Olemus

Sügavast armastusest

Armastus tahab meis kõigis tähena särada. Ja mitte vahepeal, siis kui hästi on, vaid koguaeg, igas Jumalikus hetkes, Igas Jumalikus olemises. Tunnen, et eriti oluline on seda meeles pidada neil olukordadel, mil meie ümber keerleb  keeristorm, mis keerab justkui kõik tagurpidi. Kuidas olla Silm keset tornaadot kes jälgib, märkab ja teab, aga kaasa ei keerle. Jääda Tervendavasse Armastuse vibratsiooni igas hetkes on midagi tõelistele EluMeistritele ja Meistrid oleme me kõik, igaühes meis peitub Suur Õpetaja ja Alandlik Õpilane.

Kuidas tõeline Püha Armastus käitub keerukamates olukordades, kas ta keerab teise põse kui keegi liiga teeb? Vaikib alandlikult? Andestab kõik? Talub kõik? Lubab kõik? Tunnen, et Armastus ongi kõik see eelmainitu, aga samal ajal on ta ka tugev, hävitav, lõhkuv ja paljastav. Armastus oma vibratsiooniga toob kogu Tõe nähtvale ja lahustab kõik mis ei ole puhas. Varem või hiljem transformeerib ta kõik mis ei ole Tõde. See võib olla protsess kus on vaja kasutada tugevust, hävitada, lõhkuda ja paljastada valed, hirmud, vanad mustrid ja pimeduse. Armastus lubab endal olla kõik mis vaja, ta saab selleks kelleks vaja saada, ta paindub, aga ei murdu. Armastus on ka nii teadlik, osav, tark, puhas teadvus, et oma tugevamate puhastustega ta õnnistab ja vabastab kõike. Kõik mis Armastus teeb on püha ja meil on võimalus seda näha ning hinnata. Seda saame teha Tänades igat olukorda mis meie teele tuleb ja nähes seda kui suurimat kingitust. Kui me oleme oma sisehäälega juhatuses, siis Vägev Armastuse energia saab E L A D A läbi meie. Ta loob alati meile enamat, tegutseb kõikide Olendite Kõrgeimaks hüvanguks, see on Jumalik kindel teadmine. Ta räägib Sinuga otse läbi Su sisetunnete, südamehääle, selle sügava ürgse väe mis Su sees elab.

 Sa võid nautida olla ülimalt pehme, hõljuv, rõõmu ja elukirge täis Armastuse vorm, kuid ära karda olla vajadusel jõuline, tugev, lammutav, transformeeriv, elusid muutev Armastuse vägi. Oluline on meeles pidada siinkohal, et me jääksime siiski alati Austavaks ja Väärikaks, eelkõige Iseendaga ja läbi selle ka teistega. Näeme olukorda kus oleme kõrvalt ja ei lasku Egotasandile, tee end väikeseks olevuseks kes solvub, saab haiget ja käitub rumalalt. Kui vaja siis hingame sügavalt sisse, tajume oma olemist, kuidas end tunneme, kuhu oma energiat suuname. Koondame end tagasi koju- enda sisse, näeme ennast, Valgusekanalit enda sees. Võtame endas vastu kõik mis läbi meie tahab tulla, kõik mida näeme ja tunnetame, hinnanguid andmata. Täidame oma Jumalikku lepingut ja laseme Valguse Vool elada läbi enda, olles samal ajal täielikult enda keskmes, kohal, teadlik, kõike nägev Jumalus. Alati kantud kõige kõrgema sageduse Armastuse Vibratsioonist. See tähendab, et Sa oledki see kes Sa päriselt oled, ilma maskideta, ilma, et püüaksid olla midagi muud mis Sa tegelikult oled.  Ja pole ka kedagi teist kelle hinnangud Sulle kuidagi korda peaksid minema, oled vaid Sina, Armas, kogemas seda maailma läbi oma olemuse, teadvuse. Teisi inimesi enda ümber saame jälgida, vaadelda, kuulda ja näha. Võtta neid kui kingitusi, igaüks neist täidab Su elus olulist rolli ja on tulnud Su juurde väga olulise sõnumiga. Ehk Su Armastatu on tulnud Sulle õpetama Usaldust, Alistumist, Armastuse sügavust, Vastu Võtmist. Või siis näiteks on keegi Su elus tulnud õpetama Sulle Enda eest seismist, Teineteise Austamist, Lahti laskmist, Valede paljastamist, Selguse väge, julgeda olla Jõuline.  Läbi Armastuse saame kõik vastu võtta, kõigega mis nad on ja Armastada neid T Ä I E G A. Sa oled väga tark ja teadlik, Sa tead alati mida Armastus läbi Sinu olla soovib.

Armastuse ja austusega,

Liina.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga