Olemus

Teraapia

Asume Peetris, Järvamaal, kuid pakume ka kaugseansse Zoomi vahendusel. Kui tunned kutset, siis loe eelnevalt Teraapia kirjeldus läbi ning kirjuta meile valgusesonumid@gmail.com

Teraapia ja nõustamine on meie sügav ja äratuntud soov olla teenistuses. See on meie taotluste ja palvetega loodud Püha Ruum kus Sul on võimalus kohtuda Iseendaga. Juhatame Sind ikka ja alati sügavamasse ühendusse enda Väega. Saad ligipääsu informatsioonile mis sind valgustab, et näeksid enda võimekust Looja ja Hingena. Meie meetoditeks on intuitiivteraapia (tunnetuslik tajumine hetkes, selgeltnägemine), heli (trumm, helikausid, kitarr, hääl jpm), nõustamine ja coaching, harjumuste ning uskumuste, emotsionaalsete traumade vabastamine, muutmine, vaimne ning hingeline toetus, sõna ja energiatöö, kanaldamine läbi kaartide, reiki, EMF, käte läbi tervendamine. Eesmärgiks on sind juhatada ja toetada sinu kõrgeima potentsiaali avanemist kõige positiivsemal moel. Tegemist on terviklikkuse õppega – kõik on üks ja südamesse naasmine.

Tasu kokkuleppel

Järgnevalt kirjeldame veel sügavamalt, mis on olemusteraapia ning millele see tugineb. Samuti seda, kuidas end enne häälestada, et saaksid sellest sügavamat ning kauakestvat abi. Olgu järgnev mõttelend sind inspireeriv ning tiivustav, juhatagu see sind koju♥️

Meie oleme transformaatorid – tõstame vormi energiataset ning perspektiivi – aitame teil näha asju kõrgemast plaanist ning toetame teie virgumise ja tervenemise protsessi, mille keskseks lüliks olete teie ise. Kuna see eeldab teiepoolset tahet ning valmisolekut, pole see teraapia kindlasti kõigile. Enamik inimesi ei soovi paraku veel vastutust võtta ning tunnevad end mugavalt oma tuttavas tupiktänavas. Aga sina oled teel ja liigud ning kusjuures väga erilisi radu pidi, kus pole nii palju liiklust ega teeviitasid. 

Me oleme ka üsna intensiivsed =) peegelid, et näeksid ka oma sügavamaid kohti, mis vajavad valgust. Aga seda eeskätt seetõttu, et oled meile oluline ning anname endast parima, et leiaksid selle, mida su hing otsib. Iga Olemusteraapia on erinev ning igaüks saab täpselt selle, mida tal parasjagu vaja on. Seega ole hea loe palun enne seansile tulekut kõik järgnev tekst läbi! See on esmane häälestus ning pühitsus sinu tervenemisele, mis teenib sinu ja kõigi kõrgeimat hüvangut kõige positiivsemal moel. Eeskätt aitab see sul lõigata läbi illusioonii loorid ning köidikud ning näha ennast ja maailma läbi uute silmade. Enne tulekut palume sul täita ka vabas vormis anamnees ning saata see peale aja kokku leppimist meile meilile.

Kuidas saame teid teenida?

Meie usk ja veendumus on selles, et iga probleem on meie elus põhjusega. Depressioon, foobiad, ärevus, ebaõnn, kahtlused, hirmud kui ka mistahes kehaline ebameeldiv tunne või tervise tasakaalutus – need kõik on indikaatorid, millel on oma sõnum ning algne põhjus. On üsna tarbetu maja aina uuesti ja uuesti üle värvida, kui palgid mädanevad ning veetorud on lõhki. Samuti on mõttetu panna aina uut mehaaniku aega, kui sa oma diisel autosse bensiini juurde tangid. Sarnaselt on meiega – peaksime sümptomite vaigistamise asemel sukelduma nende põhjusesse ning sõnumitesse, mida nad meile toovad. 

Tõde võib olla valus kuulda, kui oled ärkamas tõsiasjale, et oled ise oma kannatuste ja ka õnnestumiste autor. Valus on see ainult meie sisemisele identideedile, ehk loole, mida endast räägime. Kuid pidagem vastu ning tundkem selles valus ära intensiivsus ja elu, mida oleme millegi pärast peljanud. Siis tehke sisemine otsus, et soovite näha, mõista ning olla terve, võtta vastu oma tõeline olemus. Sellisel juhul saab sellest intensiivsusest puhastustuli, mis päästab valla ummistused, et energia saaks liikuma hakata. Tervita muutust ning lõdvestu, usalda enda sisemist juhatust ning seda, et kõik, mis sünnib, ongi vastus sinu palvetele, küsimustele, mõtte ja tunde energiatele, mida välja saatmas oled. Ka meie hirmud ja kahtlused võivad teostuda, kui nendele alatasa keskendume. Kõik, mida me oma tähelepanuga puudutame, võimendub ning saab elu. See on meie reaalsuse üks loomise printsiip, mida mõistes on loomulik korrigeerida oma harjumusi, mis meid ei teeni. 

Virgumise üks osa on pühendumine tõele, armastusele ning oma hinge missioonile. See nõuab oma varjupoolele otsavaatamist ning julgust olla läbipaistev, aus ning vastutuse võtmist. Kui me ei süüdista enam teisi oma ebaõnnes, vaid mõistame, et me ise oleme oma eluloo autorid, saame tõeliselt elama hakata, terveneda ning eeskätt lõpetada enda kehvasti kohtlemine. (Kui soovid, võid vaadata Valgustaja kaardilugemist, kuidas täiel rinnal elada SIIT)

Igale probleemile on lahendus. Häälesta end ümber ning vali nüüd oma otsuse ja tahteavaldusega näha takistuste ja probleemide asemel nende algpõhjuseid ning lahendusi. Anna vabaks kõik, mis sind enam ei toeta ning tee ruumi kõigele sellele imelisele, mis maailmal ja elul sulle varuks on, tervita seda rõõmu ja tänutundega ning tea, et kõik, mida sa tahad kogeda, on võimalik. Ära ole nii kinni selles, kuidas ja millal see täpselt peab tulema, usalda, et kõik sünnib jumalikul ajastusel ning täiuslikult. Kõik, mida näeme, on vastus me küsimustele. Meie hingetee järgmine samm ning vajalik õppetund, et liikuda edasi järgmisele tasemele, on juba siin ning meile alati kättesaadav. Südames tunneme selle alati vastuvaieldamatult ära. 

Mis teraapia see täpselt on? Millega me inimesi aitame?

Olemusteraapias pakume sulle eeskätt ruumi ning peeglit, et kohtuksid endaga ning et jõuaksid võimalikult kiirelt ja pehmelt koju – iseendasse, oma olemusse, sellesse, kes sa päriselt oled ning kellena tunned end väga mugavalt ning säravalt.

♥️Võid tulla meie nõustamise ja coachingu seansile, mis sinu personaalset arengut kiirendab. Sea taotluseks oma hinge missiooni väestamine, oma keha ning teadvuse tervendamine, kalibreerimine armastuse sagedusele, usalduse taastamise või mis iganes tuge või nõu su MEEL parasjagu vajab..

♥️Võid tulla meie juurde energiateraapia seansile, kus sinu meele aktiivne osalus on väiksem ning saad minna sügavamale tunnetusse ning lõdvestumisse, et harmoniseeruda ja lõimida oma olemuse, hinge ja maise aspekti. Kasutame vastavalt sinu vajadusele sümbioosi erinevatest praktikatest ja tervendusmeetoditest nii neid, mis sünnivad kohapeal, kui ka laiemalt levinud teraapiaid nagu reiki, helitervendus, sõna, laul ja loits, aroomiteraapia, massaaž ning enerigaliinide äratus, emf, rännak ja teetatervendus, Access Bars jm. 

♥️Olemusteraapia on intuitiivteraapia, seega on see suure tõenäosusega kombinatsioon neist mõlemast – kõneleme su meelega ning aitame tal häälestuda südame ja hingetee teenriks; Tervendame ja pühitseme su keha – sinu maist kosmosejaama ning templit; Lisaks vahendame sinu hinge ja vaimse toetajaskonna, algallika ja inglite sõnumeid, mis teenivad sind hetkes kõrgeimal viisil.

NB! Tuletame meelde, et igaüks vastutab enda eest ise ning vaid sel juhul, kui oled valmis abi vastu võtma ja soovid terveneda, saab see toimuda. Mingit imerohtu, mis kõik su mured ära lahendaks ei ole. Meie jagame sügavast usaldusest ning austusest seda, mis läbi meie tuleb. Usaldame, et see ongi abi, mida te parasjagu vajate. Mõistame et tõenäoliselt ei ole see pai teie egole ning et see võib tekitada vastandumist ja projitseerimist, kuid seda teadvustades, on see kõik palju kergem. Meie jagame lihtsalt oma perspektiivi ning vahendame teile sõnumeid ja energiat nii hästi ja kõrget kui me oskame. See, kuidas te seda kasutate või ei kasuta, on täielikuilt igaühe enda vastutus. Meie Soovitused hõlmavad tihti muutusi elustiilis, mõtlemises ja harjumustes. Kuid veelkord: võtke see, mis teid teenib ning jätke kõik muu.  Kui vastuvõtlikkus puudub, pole mõtet ülekannet teha. Seega tunneta kindlasti enne läbi, kas oled avatud lahendustele ning ka sellele, et need võivad olla sinu ootustest erinevad… 

Allasurutud tunnete ja sügavate teemade/traumade lahenemisel ning vabanemisel pidagem meeles, et tegu on tervenemisega. Tasub olla juurdunud ning leida oma kindlus ja otsus, olla järjepidev ja julge oma avanemise ja tervenemise teel, eriti siis kui see intensiivne ja ebamugav on! Kõigele, mis me kunagi oleme alla surunud, peame üks hetk otsa vaatama. See võib olla intensiivne, sest kogeme läbi tundeid, mida me kunagi tunda ei tahtnud, sest need olid meile liialt vastuvõetamatud ning me põlgasime nad endast ära. Tänu sellel, kui need on nüüd üles tulnud, sest ega nad enam alla tagasi ei lähe ning tükk tüki haaval liidame neid energialaenguid justkui kadunud hingeosi iseendasse tagasi, et lõimida enda olemus terviklikkusesse.

Meie oleme Hingehoidjad. Oma olemust – Terviklikkust tunnustades, oleme üks pere ning see kõik on meie ühine unenägu, lavastus nimega elu. Elu on mäng ja see on loodud avardumiseks ja nautimiseks, õppimiseks ja kogemiseks. Meie lihtsalt juhatame teed tagasi lihtsusesse, kergusesse ja rahusse. Meid vastupidises veenma sa ei pea. kuid kui soovid sellest  osa saada ning ülal loetu pigem kinnitas sinu soovi tulla olemusteraapiasse, siis võta meiega julgelt ühendust!

♥️

Armastusega
Erik ja Liina,

Uriel ja Shekhina