Olemus

Koolitused

Korraldame ka erinevaid privaatseid koolitusi ning teeme terviklikke arendusprojekte ettevõtetele ja meeskondadele ning sõpruskondadele (Rahu ja tasakaal, Elurõõmu kursus, Tähendusrikas töö ja motivatsioon, Kliendisuhted, Eetiline ja professionaalne müük, Kasv läbi vastutuse jt.)

Kirjuta meile ja küsi personaalset pakkumist valgusesonumid@gmail.com

Tagasiside Tervenduskunsti koolitusel osalenutelt:

Margot:

Tervenduskunsti I astme kaks koolituspäeva olid minu jaoks täis tõde ja avardumist iseendast. Teadmine et kõik saab alguse enda keskmest ja väline on sisemuse peegeldus. Koolitusel olles tabasid taipamised enda elus kinni jooksnud kohtadest kus ketrad ja ketrad ja kuidagi ei suuda lahti lasta vanadest lugudest. Ja seda just läbi peegelduse teisest inimesest. See on lihtsalt äge milline avardumine. Olla rõõmus ja vaba on meie pärisolemus. Olles käinud pika tee võttis see üks koolitus kokku olulised tõed minu jaoks. Samas andis ka praktilisi teadmisi ja oskusi. Teise päeva Imelise Reiki valguse kanaldamine õnnestus tervendavalt. Erik ja Liina on imelised hinged kes ülima hoolimise ja armastusega täitsid kogu ruumi meie avardumiseks. See on minu hinge tee. Aitäh Teile Liina ja Erik!


Kaja:
Tervenduskunsti I astme koolitus on suurepärane võimalus avardada oma teadmisi Reiki tervenduskunsti osas. Koolitus oli põhjalikult ettevalmistatud, konspekti ja esitlust oli oli lihtne jälgida. Liina ja Erik juhendasid koolitust ehedalt ning mängleva kergusega. Ruum oli armastuse energiaga hoitud, tundsin ennast turvaliselt, et avaneda ja jagada oma sügavamaid tundeid. Peale koolitust oli hea kerge olla, energi voolas ja kaasa sai võetud palju häid mõtteid ja väikseid nippe , kuidas püsida igapäevaselt terviklikkuses ja harmoonias. Liina ja Eriku koolitusele soovitan minna juba ainuüksi selle pärast , et näha ja tunnetada kui mõnus ja energeetiliselt tõstev on olla koos inimestega, kes käivad oma südameteed. Lisaks taipamised, enda sisse vaatamised ja südamest südamesse vestlused aitavad meil paremini oma elus edasi liikuda ja kogeda rohkem õnnetunnet .

Mis koolitusega tegemist?

Tervenduskunsti koolitus on inspireeriv koolitus terviklikkuse ning rahu rajal. See on sinu vaimse kasvu ja avardumise kiirendi ning toetav ruum, kus ruumihoidjateks on intuitiivterapeudid, hingehoidjad, sõna- ja helivõlurid Erik ja Liina. Koolitus on autorite edasiarendus reiki koolitusest, mis on jumaliku energia haldamise ja valdamise kunst, tervendamaks ennast ja teisi. Lisaks on koolituse suureks osaks jooga tee, sõna- ja helitervendus. Sarnaselt reiki koolitustele, on ka Tervenduskunsti I osa suunatud ennekõike enese ja oma elu tervendamisele ning väestamisele. See loob tugeva vundamendi juhtimaks oma elu teadlikult, oskuslikult ning kohalolus. Lähtume ühtsest, harmoonilisest ning südamekesksele maailmatajule ning häälestame end nägemaks elu läbi armastuse ja andestuse silmade, nähes kõiges ja kõigis täiuslikkust, valgust, armastust. Tervenduskunsti II astme koolitus on mõeldud ennekõike neile, kes soovivad teemaga sügavamale minna ning praktiseerida ka teiste tervendamist. Tervenduskunsti III aste ehk meistritase annab läbinule võimaluse ka ise Tervenduskunsti ning Maagilist reikit edasi õpetada.

Mida saad Tervenduskunsti I astme koolituselt?

♡ Õpid ennast ja maailma tundma uue nurga alt.

♡ Mõistad, et sinu käes on oma õnne võtmed ja et sinu sees on vastused igale küsimusele.

♡ Märkad oma tundeid ja erinevaid tasandeid ning saad tööriistad oma elu oskuslikumaks juhtimiseks.

♡ Tugeva vundamendi mõistmaks maailma holistiliselt ja müstiliselt, märgates ja mõistes, et see maailm on elusorganism, mis suhtleb meiega – et oleme sellega üks.

♡ Teadmised energiakehast, tsakratest, kristallidest, tervenduskunstist ning selle eri liikidest.

♡ Orienteerud ümber probleemidelt lahendustele.

♡ Kehatöö praktikad ja erinevad harjutused, et end tasakaalustada, häälestada ja tervendada.

♡ Toetus oma hinge ning keha arengus.

♡ Mitmed praktilised meetodid ja tehnikad, meditatsioonid ja palved, et turvaliselt ning juurdunult päikese poole sirguda.

♡ Baas numeroloogiast ja sümbolistikast, sagedusest, bio-energeetikast ning animistlikust maailmast.

♡ Tervenduskunsti I astme tunnistust, Maagilise Reiki I astme tunnistus, Urieli ja Shekhina ning  Valgustaja ja Valgustajanna pühitsus.

Koolitusel saame initsiatsiooni uueks eluks. Lubame oma annetel avaneda, häälestume oma kõrgeima tõe ja hinge potentsiaali täieliku avaldumise ajaliinile. Õpime tervenduskunsti ja terviklikkuse iidseid ja ammendavaid tõdesid ning tõdeme lihtsuses, et vastused, lahendused, küllus, rahu ja armastus on kogu aeg meie sees olemas olnud. Meie loome ruumi ning tuletame hinnangute vabalt ja südamlikult meelde, kes me tõeliselt oleme ning miks me siia tulime. Neid vastuseid ei saa keegi teine meile anda. Meie näitame valgust lõdvestumise, kuulamise, usaldamise ja paljude teiste vajalike hinge õpingute võtmetele, mis aitavad sul sulle olulist ise mõista ning vajalikke samme astuda.

Tutvume vaimumaailma ning hingestatud elu printsiipide ja mõningate võimalike mehhanismide ja toetavate perspektiividega ning tuletame meelde universaalsed, ohutud tööriistad ja meetmed, et oma elu parmini juhtida. Nendeks on ennekõike meie sõna, tähelepanu ja valikud, mida oma elus teeme: mida me tarbime ja mida me loome, milline on meie hetkeseis ning parasjagu oodatud õpe.  Tule koolitusele kui oled valmis leidma otsitu enda seest.

Kellele see koolitus mõeldud on?

Koolitus sobib kõigile inimestele, kes tunnevad huvi ning kutset sellel osaleda. Vastunäidustusi ei ole. Sõltuvalt grupist on iga koolitus omanäoline ning sünnib kaasloomes kõiksusega, mille osad me kõik oleme. Igaüks vastutab oma valikute ning otsuste eest. Meie jagame oma kogemusi ning perspektiivi ning seda, mis meie arvates hingestatud inimest maisel teekonnal toetab, koolituse mõju varieerub sõltuvalt osalejast ning tema valmisolekust, kuid kindlasti on see just see, mida te parasjagu vajate.

Õppematerjarlid:

Osalejatele põhjalik konspekt, ning täiendav videomaterjal praktikatega tulevikus, et olla kursis Tervenduskunsti praktikate ning arengutega.

Kus?

Koolitus toimub Järvamaal, eesti keskel. Toimumispaika on nii Tallinnast, Tartust kui ka Pärnust või Rakverest ca 50-70 minutit sõita. Siia saab ka tulla ühistranspordiga ning võtta majutus keset loodust (lisatasu eest). Sõltuvalt olukorrast ning registreerunute arvust, täpsustame asukoha mõni nädal enne toimumist. Võimalik on osaleda ka Zoomis interneti vahendusel.

Millal?

Järgmised Tervenduskunsti I astme koolitused toimuvad:

10. juulil kell 10.00 – 17.00

11. september kell 10.00 -17.00

Koolituse hind 111 Eur

Registreerumiseks kirjuta meile oma osalemisesoovist:  valgusesonumid@gmail.com

Tervenduskunsti II astme koolitus toimub:
9-10. oktoober 2021

Registreerumiseks kirjuta meile oma osalemisesoovist: valgusesonumid@gmail.com

Osalustasu 222 Euri

Soodushind: 188 Eur (Registreerudes enne 1. augustit ning tasudes 50% ettemaksu)

Tervenduskunsti III astme koolitus toimub 02.02.2022