Olemus

Uurieli sõnum transformatsioonist ja meie häälestusest

Tere armsad maalased, 

Kirjutan teile sõnumi ja meenutuse teie enda väest ning mõtete tagajärgedest ning nende transformeerimisest.

Olen märganud, et mitmed heade kavatsustega inimesed, on vabanemisele nõnda lähedal ning viimase pudelikaelana seisab valguse voo küllastumise ees tendents võimendada negatiivsete stsenaariumite tõenäosust teie reaalsuses.

Meenutan teile, et igaühe reaalsus ning tulevik sõltub otseselt teie sisemisest häälestusest, teie mõtetest ning suutlikkusest transformeerida mineviku varjusid. St pimedust ja hirmu, mida näete oma silme ees. 

Valigem tõeline muutus ning transformatsioon ENDA SEES, selle asemel, et harjumuspäraselt ja automatismide läbi taastoota vanu lugusid sellest, kuidas kõik meilt ära võetakse (alates vabadusest kuni moosipurkide ja muude varudeni, mida viimse päeva jaoks varutakse….) ja pimeduse teenistus võidutseb kui me sellega võitlusse ei asu…

Ainus võimalus, et see stsenaarium sinu kogemusse tuleks, on see, kui sa seda ise kutsud, sellest mõtled, seda usud ja selleks valmistud…

Kui valmistud sel viisil sõjaks oma enda peegli ja loominguga ning kutsud seda teadlikuks, informeerituks vaimseks käitumiseks, siis pean su rahutut meelt veidi kõditama ning näitama sulle selle tegevuse algenergiat ning eeldusi, mis tegelikult sinu reaalsust loomas on.

Tähelepanelikumad teist said juba aru ning hinnangute ja klammerdumisteta, toimus korrektuur ning transformatsioon. 

Ilma jumala armuta, ei ole siin ilmas keegi ega miski. Armastus ja eluhingus on kõigele ning kõiges, mis siin on. Kultiveerides endas taevalikke voorusi, ehk olles nagu jumal, vaatad sa armastuse ja andestuse silmade läbi kõike ja kõiki. Kõiksus armastab sind samuti nõnda palju, et vastab sinu häälestusele ning sinu isiklik elukogemus on just täpselt selline ja mitte grammigi vähem, kui sa tegelikult sa hinges näha soovid. Kui tunned, et see nii ei ole, siis mõista seda, kuidas sa seda loomas oled, ning muuda oma välja antavat signaali.

Mina olen Uriel, transformatsiooni ning jumaliku valguse, ehk tõe energia vorming siin ilmas. Räägin teile veidi sellest, mis on transformatsioon, ning miks see praegusel ajastul eriti oluline on. Transformatsioon ehk vormist kaugemale liikumine, tähendab suurema pildi mõistmise läbi kõrgemale teadvustasemele liikumist – me liigume hõredamasse ning kergemasse reaalsusesse kogu kõiksusega, mille keskmes olen Mina, vaatleja ning teadvus, mis hingestab kõike ja kõiki elusolendeid.  Seda, millisel viisil Mina, või taeva isa igaühes meist avaldub, sõltub eraldunud osakeste vaba tahte avaldustest. Kui palju me seda lubame või takistame.

Tähtajaline leping pimeduse mängude mängimiseks on läbi, ning koidik äratab iga päev aina uusi uniseid meeli, kes haigutades tunnistavad, et oma allikast eraldi, ei saa ega taha nad enam puuduse mänge mängida, et koduigatsesest tingituna, on nad valmis alistuma kõrgemale vormile, ehk transformeeruma kõrgemale olemise tasemele, valides armastuse, headuse ja valguse – Jumaliku, ehk loova, laieneva ja kõike ühendava külje endast.

Kui sa sinu elus on kannatusi, siis lahenduse neile saaks kokku võtta selliselt: Alistu, loobu sisemisest vastupanust ning andesta kõigile osapooltele. Sellega sügavale minek ning protsessi tõeline tegemine peab tulema sinu kohalolust ning otsusest. Selleks on vaja rakendada vaimujõudu ning ilmutada tõelist tahet. 

Kollektiivses maailmas näeme seda, kus meie maine teadvus parasjagu asub. See on fraktaalne peegeldus meie keha-meel-vaimust ja vastupidi. Hetkel siit perspektiivist vaadates, näeme veel võitlust ja vastupanu, süüdlase otsimist ning sõjaga armastuse ja rahu toomist. See on oluline mõista ja endas ära tunda, et saaksime valida transformatsiooni. Selle asemel et hukka mõista – mõista ja andestada. Uus maailm on siin ning ootab meie osalust.  See on maailm, kus me ei saa jääda kõrvalvaatajaks ega vanu harjumuspäraseid valikuid teha. Peame olema täielikult kohal ning teadvel oma valikutest, sõnadest ja tegudest, nende algenergiast ning tagajärgedest, mida need meile loomas on. Vastutuse õppeklassi volüüm on aina tugevnemas – see tähendab, et näeme üha kiiremini ning otsesemalt oma energiat vormumas ning manifesteerumas. 

Kui lähed kaasa ‘’õilsa’’ või mistahes eesmärgil HIRMUGA, VIHAGA, siis meenuta, et kopeerid ning taaslood seda, mida välja annad.  Mäletad ehk vana ütlust, et vihkamine lõpeb vaid armastuses. Tõeline sõda käib sinu meeles ning selleks, et jumalik polaarsus sinust võidaks ning tõeliselt nauditav, tähenduslik ja täidetud elu sinu ees lahti rulluks, on vaja vanade võitlus- jm lugude võimendamise ja taastootmise asemel valida transformatsioon, kõrgemale tõusmine. Vihast ja hirmust üle olles, saad jääda keskmesse ja rahusse, mitte automaatselt sellega kaasa sõita. Kui oled keskmes ja rahus, oled teadvel ja kohal, (mitte mõtte lugudega kaasa rändamas, et mis kõik võib juhtuda või kunagi juhtus….) siis saad valida andestuse ning vanast tõeliselt lahti lasta.  Kui  oled siinmaal, siis õnnitleme sind, sest siit saad oma energia rakendada ning suunata sellele, millist reaalsust sa tõeliselt kogeda soovid. Räägi meile, mitte sellest, mida sa ei taha, vaid sellest mida ja kuidas sa siis tahad?

Sest vastavalt sinu vägevusele, loomisjõule ja universaalsele põhjus-tagajärg seaduspärale, saame selle sulle siis ka tuua.

Uriel koos sinu valguse saatjaskonnaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga