Olemus

Veevalaja ajastu transformatsioon

Ma ei räägi seda mitte niivõrd astroloogiliselt, aga ennekõike olemuslikult ja kogemuslikult. Oleme justkui läbinud maatriksi süsteemiuuenduse. Vanad uskumused ja aplikatsioonid enam ei toimi. Oleme binaarselt, ehk duaalselt riist- ja tarkvaralt kolinud kvant tasandile, kus on võimalik kõik ja palju kiiremini.

See ilmestus võib olla üsna arvuti keeles, kuid see on hea kujundlik näide ühest viisist, kuidas kõiksuse alusmustri muundumine vormumas on. Ennekõike toimub see meie, inimeste sees, looja sees. Maatriks on meie olemuse peegeldus ning väljendus – eksternaliseeritud mõistus,  ekraan või tehisintellekt, võiks isegi öelda. Kuid mis ei oleks tehtud? Kas midagi on ise tekkinud või on igal nähtusel põhjus? Vastus sõltub alati perspektiivist ja õige oleks öelda, et igaühel on õigus ning selle õiguse ja sooviga loobki ta endale vastava kogemuse ja maailma. 

Kuid see maailm, ka maatriks, mida näeme, on meie kõigi ja seeläbi suure vaimu, jumala peegeldus. See kollektiivne teadvus peegeldab jumala 10 000t eri nägu ja asja, lihtsalt erinevate nurkade alt. Vaid üheskoos moodustub tervik ning nähtavale saab tulla multidimensionaalne, suur ja terviklik hing. Kohalolus olles on see ühtsuse teadvustamine  vägagi kättesaadav ning kõigil on võimalik kogeda tasandit, millelt on paistab ainult üks tõeline Mina, kes tunneb end ära kõigis ja kõiges.  Selle jaoks on vaja integreerida kõik, kogu oma olemus ning eriti need kohad, mida me omaks võtta pole tahtnud. 

Muidugi on iga kehastus, elu ja perspektiiv isenäoline ja väärtuslik, kuid esmane suur samm kvant tasandile, on ühtsuse tunnetamine kõiksusega. Mõistmine, et me ei ole maailmast eraldi ning ausalt öeldes oleme läbi ja lõhki põimitud ja seotud kõigi ja kõigega, mis on ning ka sellega mida ei ole. 


Kõiksus on nüüd uues ajastus – Veevalaja informatsiooni, voolamise ajastus. Kõik on siin kiirem ja selgem, loomine võimsam ning tulemused silmapilksed. Oleme muundumisprotsessis ehk transformatsioonis. Transcend the form. Tõstame vormi vibratsioonitaset ning see muutub aina hõredamaks ning juhib aina kiiremini infot. Mateeria on plastilisem ja võimalusi lõputult. Võimalused ei paista nii paratamatud, et kas pall lendas läbi Esimese või teise pilu, kuna oleme mõistnud elu ja teadvuse lainelist olemust. Seega pole ka valguse kiirus kõige kiirem viis, meie kunagine uskumuste piir, vaid skalaar-lained, omni-kohalolu, ehk kõikjal ühel ajal viibimine, kahes kohas korraga viibimine – võime teha lõputult samme edasi, kuni mõistus tunnistab, et piire pole. Oleme keset kosmost, võiks öelda et maailma keskpunkt, sest maailm laieneb lõpmatusse kõikides suundades. Igaühe sees meist on päike, igaüks on peegeldus fraktaalsest tervikust. 

Meie muundumine on meie kollektiivne valgustumine, terviku taaskordne integratsioon. Vanad valel püsivad programmid, sõltuvused, koormavad ja uues ajastus kasutud programmid ei tööta enam. Oleme koormast vabanemas läbi puhastuse. Suurpuhastuse. Ja mida rohkem ruumi ainesse tekib, seda enam saab see oma olemuse – valgusega sarnasemaks. Seepärast ongi valgustumine ennekõike tühjuse lubamine, vaikuse ja lõdvestumise tee, sest see taastab harmoonia ja loomulikkuse. Meie muundumise suur samm, mis meilt kõigilt oodatakse, ongi usaldades lõdvestumine ning endaga aus olemine – mis me tegelikult tunneme, et oleme siin tegemas. Ning siis selle juhatuse järgi elamine. See ongi valgus – tõde ja armastus. Meie olemus hinduismi järgi koosneb kolmest komponendist:  sat chit ananda. Ehk tõde, teadvus ja õndsus.

Tõde, et elame absoluutse tõega kooskõlas, ei tee mingeid järeleandmisi. Teadvus, et elame kohalolus ja teadvustamises. Õndsus on tänu-meeleline reaktsioon sellele, kui näeme ja teadvustame tõde – see kõik ongi väga ilus ja õnnis kogemus. 

Oleme kohal ega jookse enam anades lugudes ja lahenda käsklusi, igivana karma programme, mõttelende vms… Meie jõudlus ja vägevus kolis ju kvant tasandile, mäletate? Seega pole ühtegi probleemi, mida me ei saaks lahendada. Kõik on korras juba eos ning seega saame lõplikult lõdvestuda ja keskenduda sellele mida tõeliselt luua tahame, mida meie süda meile vahendab. Sest terviku tunnetus eeldab meilt avatud südant, peame maailmaga suhestuma südame tasandilt, vastasel juhul ei mõista me, et kõik, mis teeme, teeme iseendale.

On väga raske ja peatselt võimatu olla vanades valel, manipulatsioonidel, kontrollil ja hirmul põhinevates programmides. Need hanguvad uuel ajastul, mil teadvus ja tõde on igas hetkes kõikjal näha ja kohal – lihtsalt liiga valge on varjuteatri jaoks, ja kuna me paistame läbi, pole ka kätt, kes varju heita saaks. Kui siis ainult nalja pärast, kuid usun, et peatselt on kõigil ikka väga raske unne jääda. Ja see on vaid õnnistus, isegi kui esmapilgul tundub õudus, sest endale on raske otsa vaadata.

Seega lõdvestugem siia kohalolusse. Kõik mis on ja on olnud, on täiuslik ning kõigis ja kõiges on peegeldumas ja sulle otsa vaatamas sina ise. Ego ja see eraldunud meel, mis oma ühenduse kaotas ning pimedusse langes, mängis lihtsalt mänge pealkirjadega, ,,Ma ei ole piisav’’; ,,Olen süüdi, ja nemad on süüdi’’; ,,Mul on vähe, pean veel saavutama ja kontrolli haarama’’ Ja kõik muu, mida ehk iseloomustas 2020 roti aasta väga ilmekalt. Kuid suures pildis oli see aeg äratuskellaks meile kõigile. Justkui oleks viimne puhastustuli tulnud vabastama meid ebavajalikust taagast.

Meie tervenemine seisnes (ja eranditult iga vaimne tervenemine samuti) koorma maha panemises, tänu millele saimegi vabaks sellest, mis meid kurnas. 

Nüüd on parim taktika narri kombel oma südame juhatust naiivse järjekindlusega järgida. Mõista, et sina oledki player1, see vaatleja ja mängija, kelle jaoks on elu koos kõigi oma veidruste ja ootamatustega põnev ja hämmastav mäng, mille autor oled sina ise. Lisaks on sulle selguse ja suurema valgustusega avanenud teised dimensioonid. Sa näed kõrgemat pilti, millest sul enne aimugi polnud. See on kvanthüpe või siis rööviku metamorfoos liblikaks – järsku oled kiire ja tiivuline olend, vaba ja võttatult ilus, hoomamas suuremat perspektiivi.

Küsi ja sulle antakse: Loo oma elu teadlikult, ära eelda et lõuend kunstniku kätt liigutab, kui sa seda ise ei luba. Me peame ikka usaldama ja lubama oma sisemisel loojal aktiivselt panustada ning kaasloomisega vormida oma elu, oma maailma. Ühendu oma südamega ning läbi tema taeva, kõiksuse allika, tema pühadusega, kes on ka sinu, minu, meie kõigi nägu. Nõnda oleme installinud uue OSi – integreerinud oma teadvusesse uue Veevalaja ajastu operatsioonisüsteemi – oleme häälestunud kõrgemale sagedusele, kus kiirused ja võimalikkused on palju kõrgemad. Valgus paistab nii eredalt, et mateeria kumab läbi ning mõistame selle suhtelisust. Ja valgus paistab ning juhatab meid meie kõigi südametes.

Õnnistusi ja päikest teile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga