Olemus

Fookuse puhtus

Ma innustan Sind veel tugevamalt nüüd ja praegu, et Sa võtaksid enda elu suure luubi alla ja hakkaksid hoidma fookust sellel, mida päriselt soovid. Kohe päris päriselt. Vaata läbi oma Igapäevaelu, oma valikud, oma mõtted, oma sõnad ja loomulikult ka teod. Kas see mis Sa seal näed on see mida Sa soovid näha või erinevad need kaks üksteisest täielikult?

Näiteks kui vaatad, et tegelikult tervis pole olnud nii hea kui tahaks, siis saad hakata täiesti reaalselt hoidma fookuses oma kehalist aktiivsust ja ennekõike toidulauda, millel on tohutult suur mõju meie füüsilisele ja ka vaimsele olemisele. Jäta oma menüüst välja toidud, mis Sulle tegelikult ei sobi, mis ehk teevad Sind uimaseks, väsinuks või toovad halli energia Su välja. Vali neid toite mis Sind tõstavad. Nii et peale söömist tunned, et tahad tegutseda, et sul on energiat nii elamiseks kui kergusega loomiseks. Vali toidud mis helendavad energiast, mis annavad Sulle midagi, kuid ei võta. Keegi teine ei saa Sind selles aidata, sellised valikud on ainult Sinu kätes.

Kui tunned, et Vaimses olemises on kuidagi Hall olla ja pole just mugav sagedus, siis võta see oma fookusesse. Hakka kuulama muusikat mis Sind toetab, tegema tegevusi mis Sind kannavad. Võib-olla, et Sind toetaks midagi sellist mille tegemise oled unustanud või kappi ära peitnud, maalimine, kudumine, lugemine, laulmine, tantsimine jne. Toida enda Vaimu, tunneta mis just Sinu Vaimu toetaks, see võib olla palju erinevaid asju. Läbi erinevate praktikate saame toetada enda olemist, lubada enda kehal vabastada seda mis enam ei teeni ja võtta vastu uut toetavat ja kandvat energiat.

Kui Su suhted lähedastega pole päris nii nagu soovid siis tunneta enda sees, milliseid suhteid Sa sooviksid nendega, kui palju ja milline suhtlus Sind päriselt toetab. Mida vajad Sina ja kuidas Sa saad teistele panustada.

Neid teemasid, mida saad läbi vaadata, on palju.  Ükskõik mis see ka poleks (või on neid teemasid ka mitu) siis oluline on vaadata kõik oma elu valdkonnad üle ja teha seal vajalikud muudatused. Muutus hakkab Sinu seest, Sinu julgusest hakata looma nõnda, et hoiad kõiges fookust sellel, mida päriselt soovid. Avarda ennast ja hakka oma päris maailma samm-sammult looma. 

Soovitus on hoida oma energiaväljas samal ajal mõnusat puhtust, mis aitab olla selgem oma tegelikes soovides. Vaimset puhtust saab luua meditatsiooniga, tugevate taotluste, pehme joogaga ja loitsimisega. Samamoodi nagu oma füüsilist elu korrastades, hoia visioon sellel mida soovid, kui soovid oma välja puhtana hoida, siis taotle selget mida Sa kogeda soovid ning mida sa selleks vajad. See puudutab Sind ennast ja just ainult Sind! Sinu sisemine kasv toob alati rõõmu kõigile, kes on Su ümber ja kasvatab ka neid.

Teinekord võib meil olla ka tagasilööke… need lihtsalt kinnitavad, et oled õigel teel ja on asju mis on vaja ületada, ehk vajab su usk või tahe trenni või puhastust. Luba endal tunda ka kõiki emotsioone, mis üles tulevad ja vaatle ennast kõrvalt. Need on asjad, mida oled endaga kaasas kandnud ja mis on nüüd lõpuks valmis minema.

Soovin Sulle Kaunist teekonda ja palju uusi avastamisi sellel eluteel! Kuula mida Su Hing räägib ja kuidas Vaim juhib!

Armastusega, 

Liina.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga