Olemus

Laager

Kutsume teid osa saama Olemuse Maagilisest Lastelaagrist!
Sel korral on fookuses meie laste julgus, usaldus ning eneseväljendus. Õpime ennast selgelt ja julgelt väljendama läbi teatritükkide, loovmängu ja loomingu. Lisaks matkame ja seikleme looduses, laulame, tantsime ja teeme kõike seda lahedat, mis teeb ühest laagrist lastele positiivse ning innustava mälestuse kogu eluks.


Õpime rõõmu tundma lihtsatest asjadest ning koos loomisest, unistame ja õpime teadliku loomise kunsti – vaatleme kuidas oma unistuste elu luua ning mida selleks teha. Õpime olemuslikku olemist, lõdvestumist ja joogat ning emotsioonide valdamist, vastavalt eakohasusele 😊Laagrisse ootame kõiki koolilapsi: alates 1. kuni 12. klassini.

Mis on täpsemalt plaanis: Hommikused joogatamised, matkamine, seiklusretk kilplaste kojas, näiteringid, aarete jaht, põnevad ja rahulikud unejutud igal õhtul, lõkkeõhtu, meditatsioonid, lauluringid, meisterdamised, hobustega ühendumine, maa-eluga tutvumine ja kindlasti naermine ja lustimine. Lisaks naudime tervendavat ja maitsvat taimetoitu. Oleme laste jaoks olemas ja ruum on turvaline ja toetav.See on lapsele kes ei karda looduses olla ja lõdvestuda, võtta ette üks pikk matkatee ja nautida kõike mida loodus meile pakub.Ootame kõiki lapsi kel on soov ja tahe tulla meiega koos suvealgust tähistama ja elust rõõmu tundma.

Osalemise tingimuseks on lapse enda valmisolek – tema soov ja tahe laagris osaleda ning kaasa lüüa. Selleks saatke meile vabas vormis motivatsioonikiri, mille laps on koostanud.

Laager toimub Kilplaste Kojas. http://kilplased.ee
Ööbimine toimub Kilplaste Kojas suures saalis ning vanematel lapstel kuni 5 kohalistes kämpingutes.

Kaasa tuleb võtta voodiriided

Juhendajad:

Olemuskunstnikud Liina ja Erik

näitleja Marin Mägi Efert.

Kilplaste koja perenaine Helena Siiroja

Vodja mõisa perenaine Eve Orlovski

NB! Laager on täielikult nutivaba! Seega oma nutiseadmed tuleks jätta koju.

Kui soovid küsida täiendavat infot ja ajakava, et teada mis täpsemalt toimub, siis kirjuta meile ja küsi lisa: valgusesonumid@gmail.com


Registreerimine ja hind:
Koha registreerimiseks on vajalik ettemaks 50.-/laps. Laagrisse mitte tulemise korral ettemaksu ei tagastata.
Kohamaks lapse kohta on 155, mitme lapse puhul 125,- Hinna sees majutus, toitlustus ja kogu sisu.

NB! Taotleme ka HTMi kriisiabi toetust õpihuvi laagri korraldamiseks, positiivse otsuse korral on laager täitsa tasuta, sellel juhul tagastame ettemaksu.

Kui tunned, et see võiks olla mõnus koht kuhu oma armsad lapsed suve nautima saata, siis anna meile märku : valgusesonumid@gmail.com


Peatselt lisame tutvumiseks ka täpse päevakava!